***AKCE NA POŠTOVNÉ***

Od 13.12. do neděle 15.12. poštovné za brusná bidla při nákupu do 500,- za 60,-. Nad 500,- doručení zdarma 

........................................................................................

MAREPA - přírodní brusná bidla - ATESTOVÁNO NA ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST - OBSAH TĚŽKÝCH KOVŮ

Vzhledem k tomu, že se velmi často objednávají nevhodné velikosti bidel (často zbytečně větší), napište prosím do poznámky před odesláním objednávky pro jakého papouška bude bidlo určené. Velikost případně upravíme. V případě potřeby většího bidla než jste objednali Vás s ohledem na vyšší cenu budeme kontaktovat. Vyhnete se tak komplikované výměně a zvýšení nákladů na doručení  kvůli chybné objednávce.

Od července do konce srpna prázdninové ceny bidel :)

jsme česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci absolutně bezpečných a maximálně efektivních brusných bidel pro papoušky. Jsme nejen výrobci, ale také chovatelé. Zdraví a spokojenost papoušků a jejich majitelů je u nás na prvním místě. Z toho důvodu jsme podrobili naše bidla chemické analýze v akreditované laboratoři, Institutu pro atestaci a certifikaci. Výsledkem je získání certifikátu zdravotní nezávadnosti. Jsme jediní výrobci brusných bidel, kteří mají atestaci na tyto chovatelské potřeby. 

Přírodní brusná bidla vyrábíme v nejrůznějších délkách a šířkách. Nosná část brusné vrstvy je z pro papoušky bezpečného a nejedovatého tvrdého dřeva  Brusnou vrstvu tvoří minerální jemný písek na podkladu, který je atestovaný i pro styk s potravinama, zdravotně nezávadný a určený pro dětské výrobky. Bidla musí splňovat hodně požadavků co do absolutní bezpečnosti, potřebné tvrdosti, musí být příjemná pro nožky, nesmí dělat otlaky, atd. 

Podložky  jsou velké a pevné, vyráběné přímo pro naše bidla v potřebné díle a velikosti.. Zaručují rovné a pevné uchycení bidla. 

Naše brusná bidla brousí dobře a rychle drápky a zobáčky. Jsou papoušky oblíbená, používají je i ke spaní. Nedělají mozoly a jsou relativně odolná při okusu. Pro ptačí nožky jsou příjemná a teplá. Aby bidlo déle vydrželo, doporučujeme dbát na pravidelný přísun čerstvých větví, nebo umístit do klece hračky. Okusování bidel a hraček je papouščí přirozenost. Pokud bude mít k dispozici dostatek zábavy, nebude věnovat tolik pozornosti brusnému bidlu.

Veškéré výrobky jsou vyráběny ručně, s důrazem na bezpečnost papoušků.

Protože v žádném případě nepoužíváme chemii pro zvýšení odolnosti, je třeba opatrnosti při běžné údržbě. Při znečištění je vhodné bidla vyjmout, lehce otřít navlhčenou houbičkou a nechat důkladně vyschnout. Při odmáčení a silnému namočení dojde k odstranění brusné vrstvy.

V nabídce máme klasické bidla, dvojbidla,bidla s hračkou, nebo bidla s uchycením na obou koncích (tzn. vyrobená na míru podle šířky či délky klece), nejrůznější atypická bidla, či bidla rohová.

Při výběru brusného bidla od jakéhokoliv výrobce je vhodné zvážit velikost papouška - aby bidlo nebylo malé, ale hlavně bezpečnost z dlouhodobého pohledu. Ptáčci na bidlech tráví spoustu času a nejrůznější chemikálie či barviva absorbují přes kůži. Toto se může v tělíčku  skládat a po několika měsících či letech může dojít např. k otravě, či jiným zdravorním komplikacím. O bidla si také obrušují zobák, okusují je. Proto musí být brusná bidla absolutně bezpečná.

Jsme rádi že můžeme bidla dodávat do záchranné stanice Laguna v Praze, která se stará o nemocné papoušky. https://www.spolecnost-laguna.cz/. Naše bidla lze najít u zákazníků v Německu, Polsku, na Slovensku, Rakousku.

Velice si vážíme Vaší důvěry. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu  po odzkoušení bidla.

S úctou a přáním všeho dobrého

MAREPA

 

 

Vyhledávání podle parametrů