PTAČÍ STROMY A HŘIŠTĚ

Stromy a hřiště pro papoušky se vyrábí převážně z tvrdého bukového dřeva. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, nejsme schopni vyrobit dva stejné stromy. Dají se zachovat nebo přidat prvky. Jednotlivé stromy se uzpůsobují podle potřeb jednotlivého druhu papouška. Jiný strom bude pro žakouška, jiný pro kakadua, jiný pro arušku. 

Běžně se vyrábí stromy v ceně okolo 3 tis. Jsme schopni vyrobit strom levnější, ale také strom pro náročného zákazníka. Zásadní rozdíl je zejména ve vybroušení stromu. Levnější stromy jsou dodávány v tzv. surovém stavu. Zbaveny kůry, ale nevybroušené (cena okolo 1200,-)

Strom pro náročného zákazníka je dodáván s naprosto dokonalým vybroušením, bez pozůstatků lýka či kůry. Tyto stromy mají zachovanou kresbu stromu a přirozený vzhled. Je zachována každá "vráska", každé zvlnění. Jedná o z našeho pohledu luxusní zpracování stromu. (cena s ohledem na náročnost výroby od 4000,-) 

Nejčastěji se dodávají stromy vybroušené, s pozůstatky lýka, kůry.

Všechny stromy jsou vyráběny v prvé řadě s ohledem na bezpečnost papouška i zákazníka.

 

Vzhledem k téměř nemožné dopravě stromů přes dopravce budeme stromy nárazově rozvážet. 

Uzávěrka objednávek na uvedené termíny dovozu:

Ostrava -  15.12. 2019 - uzávěrka ojednávek na výrobu 5.12.

                 19.1.2020 - uzávěrka objednávek na výrobu 6.1.2020

Praha - 7.12.2019 - objednávky uzavřeny

             1.2.2020 - uzávěrka objednávek na výrobu 17.1.2020

 nebo do naplnění kapacity vozidla.

Z kapacitních důvodů se ptačí stromy, stromky, hřiště a stojánková bidla vyrábí aktuálně  na zakázku. 

Po vytvoření objednávky na výrobu stromu budeme vyžadovat zálohu 1000,-. Tato záloha je nevratná, strom jde do výroby ihned po uhrazení. V případě zrušení objednávky bude záloha sloužit na úhradu nákladů spojených s výrobou.

 

Vyhledávání podle parametrů
Načíst další