PTAČÍ STROMY A HŘIŠTĚ

 

VÝROBA VELKÝCH STROMŮ JE DOČASNĚ  POZASTAVENA. DOSTUPNÉ JSOU POUZE TY, KTERÉ JSOU SKLADEM.

STOJÁNKOVÁ BIDLA A HŘIŠTĚ SE VYRÁBÍ DÁLE.

Stromy a hřiště pro papoušky se vyrábí převážně z tvrdého bukového dřeva. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, nejsme schopni vyrobit dva stejné stromy. Dají se zachovat nebo přidat prvky. Jednotlivé stromy se uzpůsobují podle potřeb jednotlivého druhu papouška. Jiný strom bude pro žakouška, jiný pro kakadua, jiný pro arušku. 

Uvědomujeme si, že stromy jsou součástí interiéru, proto musí být nejen funkční, ale musí také spňovat estetickou funkci. Proto jsou všechny stromy vybroušené, nicméně je ponecháno malé množství lýka pro okus. Stromy jsou na stojanech které mají kolečka s brzdou kvůli úklidu okolo stromu.  Cena stromů se pohybuje okolo 3 tis.

U stromů do výšky cca 1 m. je cena 1000,- - 1500,-. Tyto menší stromky jsou na podstavci bez koleček s ohledem na časté umístění stromků např. na skříňce.

Cena ptačího hřiště je cca 1500,- při velikosti podstavce 40 x 40 cm. Při větším rozměru podstavce je cena individuální.

Všechny stromy jsou vyráběny v prvé řadě s ohledem na bezpečnost papouška i zákazníka.

Bohužel nejse schopni vyrobit strom podle zaslané fotografie. Dají se zachovat některé prvky, jako je houpačka, žebřík, hračka, výška, rozpětí. Ale v žádném případě neuděláme dva stromy stejné. Jsme limitování dostupným materiálem, který získáváme z těžby stromů, na základě povolení Lesů ČR. V žádném! případě nekácíme, neřežeme a nemrzačíme zdravé stromy. 

 

 

 

Vyhledávání podle parametrů
  • Předchozí
  • 1
  • Předchozí