Vzhledem k tomu, že skladové zásoby se rychle mění a cena se odvíjí podle vybavení stromku nebo hřiště, v případě zájmu o výrobu nás prosím kontaktujte s představou. Vytvoříme cenovou kalkulaci a tu Vám pošleme k odsouhlasení.

Vyrábíme bezpečné a kvalitní stromové stojany pro ptáky, hřiště pro papoušky, přírodní venkovní stanoviště a hračky pro papoušky.

Sklizeň, čištění, výroba i skladování dřevěných produktů nám zaručují, že všechny výrobky jsou bezpečné a připravené k použití. Náš výběr dřeva se zaměřuje především na buky, olše, vrbu, ovocné stromy a vinnou révu. Jehličnaté dřevo se k výrobě moc nepoužívá, vzhledem k tomu, že dlouho vyplavuje pryskyřici a je pro papoušky lepivé.

Spolupracujeme s Lesy ČR v případě listnatých stromů. V případě dřeva ovocného a vinné révy spolupracujeme s vinaři a sadaři. 

Naše výrobky jsou působí i jako dekorace, jsou vhodné do interiéru i exteriéru.

Vyrábíme stromy a hřiště velké i malé. Uvedené ceny jsou orientační. Nikdy neuděláme dva stejné stromy. Každý strom je jiný. V případě zájmu o výrobu stromu nás prosím kontaktujte. 

Doprava stromů je možná přes společnost Toptrans. Cena se pohybuje v rozmezí 800,- - 1500,- v závislosti na km a váze stromu.

Další možností je dovoz stromu na předem dohodnuté místo, nebo adresu. Cena  je za 1 km.

Strom si lze také vyzvednout v dohodnutém termínu v provozovně, na adrese Pivovarská 514, Uh.Hradiště.

Vyhledávání podle parametrů
 
 
  • Předchozí
  • 1
  • Předchozí