S OHLEDEM NA STÁVAJÍCÍ SITUACI NENÍ DO ODVOLÁNÍ MOŽNOST PLATBY BALÍKŮ NA DOBÍRKU. JE MOŽNÁ POUZE PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM.

OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

 

JSME JEDINÍ VÝROBCI BRUSNÝCH BIDEL V ČR S ATESTACÍ A GARANCÍ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOSTI (laboratornímu testování jsme podrobili přímo brusná bidla)

 

MAREPA - výroba a distribuce brusných bidel pro papoušky v nejrůznějších šířkách a délkách,  výroba pračích stromů, hřišť a hraček pro papoušky.
 
Všechny výrobky zn. MAREPA jsou z 90% jen ruční práce.
 
K výrobě se používá dřevo z oblasti Chřibů, kde spolupracujeme s Lesy ČR. Jedná se zejména o listnaté stromy - buk, dub, habr, olše a jiné, pro papoušky bezpečné stromy. 
 
Protože se při výrobě hřišť a stromků zpracovává čerstvé dřevo, může časem praskat. Je to přirozený proces vysychání dřeva a není to na závadu. Spíše se jedná o důkaz čerstvosti a zdravosti dřeva.
 
Všechny stromy jsou vybroušené, mají upravené hrany, zapuštěné vruty. Strom pro papoušky se stává součástí vybavení bytu, proto musí dobře vypadat a současně musí být pro papouška bezpečný. 
 
Před odesláním ojednávky na výrobu stromu nám prosím upřesněte, pro jakého papouška se bude vyrábět. Tato informace je důležitá pro správnou volbu větví. Jiný strom bude např. pro žakouška, jiný pro arušku která je větší a má dlouhý ocas a jiný pro kakadua, který má silný zobák.
 
Naše výrobky najdete v Irsku, Slovensku, Německu, Polsku, Rakousku.
 
Doufáme, že se Vám a hlavně Vašim papouškům budou naše výrobky líbit.
 
Vyhledávání podle parametrů
  • Předchozí
  • 1
  • Předchozí